Reference řešení Task Manager

Photon Management Photon Management, s.r.o.
Photon Management, s.r.o (dceřiná společnost Photon Energy a.s.) se zabývá monitoringem a údržbou solárních elektráren. Mezi typické služby, které společnost nabízí svým zákazníkům patří zejména preventivní údržba, monitorování výkonu a výkaznictví, opravářské práce, vedení účetnictví, podpora ostrahy a komplexní pojištění solárních elektráren po celou dobu jejich životnosti.
TaskManager používají pro evidenci servisních úkonů spojených s provozem FVE, pro SLA management a pro správu interních úkolů.

5M 5M s.r.o.
Společnost zabývající se vývojem a výrobour kompozitů a sendvičů (což jsou materiály a komponenty pro pokrokové a inovativní výrobky nebo aplikace) a výrobků z nich. Mezi hlavní zákazníky patří výrobci letadel, kolejových vozidel, silničních vozidel, elektrotechnických zařízení nebo sportovních potřeb. 5M má certifikovaný systém managementu jakosti ISO 9001 a velká část výrobků a zboží má příslušné certifikáty a posudky kvality vydané např. Výzkumným a zkušebním leteckým ústavem, Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha nebo Institutem pro testování a certifikaci. Zároveň je zakládajícím členem Moravského leteckého klastru, členem Hospodářské komory ČR nebo organizace Composed with Composites.

5M AGC Glass Europe
AGC Glass Europe se sídlem v belgickém Louvain-la-Neuve vyrábí, zpracovává a distribuuje ploché sklo pro stavebnictví (vnější fasády a dekorativní sklo do interiérů), automobilový průmysl (nová & náhradní skla) a solární průmysl. Společnost je evropskou pobočkou skupiny AGC Glass, největšího výrobce plochého skla na světě.

brandboost Nosreti group
Združení výlučne českých firem a to: Nosreti a.s. (doprava a velkoobchod), Nosreti reality a.s. (realitní společnost), Nosreti SK s.r.o. (Slovenská dopravní a velkoobchodní společnost), Vinařství Nosreti s.r.o. (vinařství)

marketup MarketUP
MarketUP poskytuje poradenské služby v oblasti online marketingu a firemního řízení. Navrhuje PPC, bannerové a facebook kampaně i SEO optimalizace webu. TaskManager je užíván pro řízení projektových i interních úkolů.

5M SOMMER ACCOUNTING, s.r.o.
Společnost nabízející zpracování daňové evidence, účetnictví a mezd.

brandboost STROJVŮDCI CZ s.r.o.
Společnost, která se specializuje na pronájem vysoce kvalifikovaných zaměstnanců drážních profesí, zejména strojvedoucích se znalostí motorové i elektrické trakce.

brandboost Buenosvinos
Společnost, která se specializuje se na dovoz sudových a láhvových vín ze zahraničí (v cisternách i kontejnerech).

brandboost Brandboost
Brandboost, branding agency je nově vzniklá česká poradenská agentura, která se specializuje na tvorbu a řízení značky a strategický marketing. TaskManager používají pro řízení úkolů v rámci interního týmu, připravují ale i propojení s klienty ve formě helpdesk řešení.

brandboost SPORT ARSENAL s.r.o.
Výrobce a dovozce cyklistického a sportovního zboží.

dbmul Dopravní Podnik města Ústí nad Labem
Dopravní Podnik města Ústí nad Labem zajišťuje provoz městské dopravy v statisícovém městě Ústí nad Labem.
Tisková zpráva zde.

ragam Ragam, s.r.o.
Účetní a daňová kancelář.
TaskManager je užíván pro zadávání práce pracovníkům a pro sdílení informací o zákaznících a jejich zakázkách.

ysoft Y Soft Corporation, a.s.
IT společnost s více než 120 zaměstnanci zabývající se vývojem SW na platformě Java/J2EE. Vlajkovou lodí společnosti Y Soft je produkt SafeQ, rozšířen do více než 70 zemí světa (více než 2500 zákazníků), zajišťující optimalizaci a zabezpečení tiskového prostředí.
TaskManager je zde využíván pro plánování a prioritizaci úkolů v obchodním oddělení, pro automatické měření stráveného času nad danými úkoly, pro automatický reporting do excelu a statistiky.

dsb DSB Lawyers
Brněnská právní a advokátní kancelář
TaskManager používají na zadávání důležitých úkolů a událostí ve spojení s automatickým připomenutím před termínem, využívají jej ve spojení s advokátním systémem Advagen.

rexel REXEL CZ s.r.o.
Specializovaný velkoobchod: elektroinstalační materiál, svítidla; firma působí po celém území ČR
TaskManager využívají jako styčný bod mezi pracovníky a administrátorem (forma helpdesku).

Business Life a.s. Business Life a.s.
Provozovatel společenského klubu Czech Business Club

russegger Russegger Real s.r.o.
Realitní kancelář specializující se na reality z celé Moravy.
TaskManager využívá zejména pro rychlou komunikaci mezi asistentkami a realitními makléři a také na rezervaci zasedacích místností. Zákazníci volají do realitní kanceláře aby zjistili podrobnosti nebo si domluvili prohlídku nemovitosti inzerované v realitním časopisu nebo na realitním serveru, asistentka požadavek o informaci nebo prohlídku zadá do TaskManageru a realitnímu makléři přijde automaticky SMS zpráva s údaji o poptávajícím a ihned mu může volat a schůzku si s ním domluvit. Přičemž všechny informace jsou v TaskManageru a asistentky i paní ředitelka mají možnost mít přehled nad prací svých realitních makléřů, mají všechny zákazníky i kontakty na ně na jednom místě s možností fulltextového prohledávání.

BMS Servis, s.r.o. BMS Servis, s.r.o.
Building Management Servis/Facility Management