10 reasons why to choose TaskManager

1

All in one application

You know it - for majority of your work you need more than one software. Calculators, text editors, internet browser, e-mail client and more. It would be nice to have less different software suites and make use of the synergy between them in one suite. At least for one area of interest/work. And this is exactly what TaskManager is for area of task management, time management and internal company communication. Do you need to know what are current tasks to be done? Use task list. Do you need to keepn an eye on time spent on particular task? You will like time tracker embedded in TaskManager. Do you need to see your events - where to be and when? You can utilize internal TaskManager calendar. Do you need to notify a co-worker about important task? Send him notification from TaskManager easily - directly from the important task. Are you asked for a work report from last week by your superior? TaskManager will report it automatically for you (and can send it to your superior automatically too). TaskManager is as flexible as you need or will need.
2

Enjoy nice and modern TaskManager user interface

Before we relesed TaskManager to the public market, we've made rigorous analysis of competitors' tools. And we've found one interesting issue: they most probably created their software for themselves or for companies with very specific field of specialization - at least what we missed there was user-frienly and simple user interface. TaskManager tries to be different. It is for those who need to work on their effectivity and it is suitable (and configurable) for all business areas - you can be either IT guy, advocate, doctor, application support specialist, accountant, graphic designer or project manager. It brings user friendly and easy interface for all of you.

3

Access TaskManager from anywere.

From office. From caffe. From home. From vacation (if urgently needed). You can access TaskManager and your content in it (projects, tasks, files, comments, etc. you work on) from anywhere in the world - the only requirement is to have internet connection, internet browser and to know your address www.taskmanager.cz/yourcompany.

4

The tasks are not important equally. Prioritize!

We understand what priority really means. We are aware of presentation preparation for management is more important than to ask an assistant to refill coffee machine. You are not limited to express the priority of the tasks when using TaskManager. You can easily set the priority and even more easily to re-prioritize when needed. The number of priority levels is configurable (you may need 2 priorities in your company or 9! It differes company to company. All is possible to set up in TaskManager). You will have an overview about your tasks anytime, sorted by priority.

5

Plan and estimate the effort for the tasks.

Dnešní svět je o plánování. Plánujeme doma, plánujeme v práci. Plánujeme dovolenou, plánujeme vstupy na nové trhy. Plánujeme první životní kroky našich dětí, plánujeme marketingové kampaně pro nové výrobky. Dnešní svět je zkrátka o plánování. Využijte výjimečných vlastností TaskManagera, které Vám umožní plánovat realizaci jednotlivých úkolů a projektů a, což se stává stále důležitější, odhadovat předpokládanou pracnost a termíny dokončení. Ukažte svým klientům, že jste profesionály nejen ve svém oboru, ale i v řízení projektů. TaskManager bude Vaší věrnou pravou rukou.

6

Používejte Task Manager bez omezení zařízením

Při tvorbě řešení TaskManager jsme měli na paměti, že ne vždy máte po ruce počítač či notebook. Naším přáním ale je, aby byl TaskManager tak mobilní, jako jste Vy, jeho uživatelé. Proto jsme připravili verzi také pro vybrané mobilní telefony, smartphones a tablety. Buďte při používání TaskManagera skutečně nezávislí!

7

Vyzkoušejte novou dimenzi kontaktu se zákazníky.

Díky své struktuře a funkcím lze řešení TaskManager používat také v módu helpdesku. Dejte do TaskManagera přístup svým zákazníkům a umožněte jim zadávat Vám požadavky přímo. Už žádné e-maily, žádné telefonáty. Jednoduše Vám přidají úkol, mohou sledovat fázi jeho plnění, strávený čas, sdílet s Vámi soubory potřebné pro řešení úkolu či doplňovat další informace prostřednictvím komentářů. Ukažte svým zákazníkům, že jdete s dobou. Jakmile vyzkouší TaskManager jako helpdesk řešení, nebudou s Vámi chtít komunikovat jiným způsobem.

8

Užívejte si novinek a trvalého zlepšování.

Řešení TaskManager je naší vlajkovou lodí. Stejně jako i ostatní produkty jej neustále vyvíjíme, zlepšujeme, rozšiřujeme. To vše s cílem, aby vždy a za všech okolností odpovídal aktuálním požadavkům Vás, jeho uživatelů. Aby Vám pomáhal a byl pro Vás nepostradatelným pomocníkem na cestě k lepším pracovním výsledkům. Chybí Vám v něm pro Vás klíčová funkce? Dejte nám vědět. Díky tomu, jak je řešení TaskManager sestaveno, není problém jej kdykoli rozšířit na novou požadovanou úroveň funkčnosti. TaskManager je tvořen, aby sloužil Vám a Vaší potřebě zvyšovat efektivnost. Jste to Vy, kdo říká, jak bude vypadat a co bude umět!

9

Reportujte a analyzujte výkonnost.

Na tomto světě snad není společnosti, jejíž vedení by nechtělo vědět, jak pracují její zaměstnanci, jak jsou výkonní a jakým způsobem fungují. Většina z nás musí pravidelně informovat své nadřízené o své činnosti a reportovat výsledky své práce. A většina z nás právě tuto činnost nemá zrovna v lásce. TaskManager je navržen tak, aby reporting maximálně automatizoval a snižoval nutnost Vašeho zásahu. Excelovským tabulkám a zápisům v poznámkovém bloku již dávno odzvonilo. Buďte moderní a přenechejte tvorbu reportů aplikacím. S řešením TaskManager vyzkoušíte dosud nepoznanou úroveň produktivity, kterou navíc snadno vykážete.

10

Buďte stále v obraze.

Řešíte projekt, v němž se objevují urgentní úkoly? Potřebujete mít jistotu, že se Vaši zaměstnanci či kolegové v co nejkratším čase dozvědí, co je třeba udělat? Řešení TaskManager při každé tvorbě či aktualizaci úkolů zasílá e-mailovou notifikaci všem zainteresovaným. Navíc můžete využít zasílání upozornění formou sms zpráv. Vědět, že jste udělali vše pro to, aby všichni měli potřebné informace ve správný čas, je skutečně osvobozující! Neváhejte a vyzkoušejte to na vlastní kůži! S TaskManagerem.