Realitní kanceláře

Díky našim zkušenostem s realitními kancelářemi jsme do řešení Task Manager implementovali všechny funkce, které Vám, realitním makléřům a majitelům realitních kanceláří mohou dnes a denně pomáhat lépe fungovat v tomto náročném byznysu. Pokud si klienti zarezervují čas Vašeho makléře na prohlídku, nemusíte mu posílat e-maily a čekat, až se dostane k počítači. Víme, že čas jsou peníze a čím dříve se zpráva dostane do požadovaných rukou, tím lépe. Jednoduše proto svému makléři pošlete přímo z Task Managera sms zprávu, která ho bude o nové prohlídce informovat. Máte tak jistotu, že si nové instrukce přečte hned, jak jen to bude možné. Mobil nosíme stále u sebe snad všichni. Zvlášť, když je důležitým nástrojem pro naši práci…

Jednoduché ovládání se bude líbit administrativním pracovníkům, kteří se nemusí trápit se složitými programy a mohou po velmi krátkém zaškolení začít posílat žádosti o prohlídky Vašim makléřům. Jsme si vědomi toho, že řešení Task Manager mohou používat uživatelé s různou úrovní počítačových znalostí a dovedností. Proto jsme si jako jednu z priorit stanovili maximálně jednoduché a intuitivní ovládání, které zvládne opravdu každý. V přehledném kalendáři, který lze sdílet s ostatními uživateli, můžete mít dopředu zaznamenané všechny prohlídky. Díky možnosti připomenutí záznamů v kalendáři navíc nikdy na žádný nezapomenete.

Task Manager je jasnou volbou při cestě k vyšší efektivitě práce Vás, Vašich back i front office zaměstnanců a konečně – také Vašich makléřů. Neváhejte a vyzkoušejte si řešení Task Manager zdarma Task Manager zdarma.