Vývojové týmy

Řízení vývoje v oblasti IT se stává stále náročnějším. Termíny se zkracují, nároky na vývojové týmy rostou. Konkurenční výhoda je v rychlosti uvedení nových verzí na trh. Řešení Task Manager přichází, aby Vám pomohlo Vaše vývojové projekty efektivně řídit a posouvat k úspěšnému konci. Jelikož bylo prapůvodně vytvářeno právě pro potřeby IT vývojových týmů, přesně splňuje široké portfolio požadavků, které takové týmy na podobné řešení mohou mít.

Potřebujete kontrolovat velké množství požadavků různého typu? Ať už jde o programování, implementaci grafiky, testování, odstraňování bugů či nasazování na ostrý provoz, vše je díky řešení Task Manager snazší. Díky jednoduchému time trackeru vždy přesně víte, kolik jednotlivé úkoly zabraly času. Můžete tak s velkou přesností stanovovat náklady na vývoj, jež mohou sloužit pro následné kalkulace ceny či podobné účely.

Potřebujete akutně vyřešit nějaký úkol? Pošlete při jeho tvorbě urgovací sms řešiteli úkolu. Nemusíte čekat, až se dostane ke své e-mailové poště. Díky funkci odeslání sms s upozorněním můžete členy vývojového týmu upozorňovat s maximální rychlostí. Vyzkoušejte si, jak Vám může řešení Task Manager usnadnit řízení vývojových týmů a projektů. K dispozici je naše bezplatná testovací verze.