Novinky

15.1.2019 Vydali jsme TaskManager v4.2.9
Tato verze obsahuje změny k zajištění kompatibility s Google autentizací (přihlášení pomocí google). Dále přibyly optimalizace pro synchronizaci s Google kalendářem.
15.10.2018 Vydali jsme TaskManager v4.2.8
Přídána možnost definice více připomínek k jednomu úkolu, navíc přípomínka může být různého typu (pevně definovaný datum nebo definovaný počet dní před termínem dokončení). Optimalizace TaskManageru z hlediska výkonu.
19.2.2018 Vydali jsme TaskManager v4.2.7
Přidána možnost přidávat libovolné soubory libovolného počtu k úkolům formou drag-and-drop.
15.9.2017 Vydali jsme TaskManager v4.2.6
Přidány notifikace přímo do browseru (mohou nahradit e-mailové notifikace nebo je doplňovat). Přidán rozšířený export zvolených (vyfiltrovaných dle libovolného filtru) úkolů do excelu. Přidány nápovědy k jednotlivým uživatelským oprávněním.
21.5.2017 Vydali jsme TaskManager v4.2.5
Tato nová verze se zaměřila především na úpravy spojené s podporou nových verzí prohlížečů Mozilla Firefox, Google Chrome, IE, Opera, Safari.
31.1.2017 Vydali jsme TaskManager v4.2.4
Mezi nové funkce patří: aktualizovaná autentizace vůči LDAPu/AD - automatické vytvoření uživatele v TaskManageru, pokud takový uživatel ještě neexistuje, ale existuje v LDAPu/AD a tento uživatel se přihlašuje, import tasks from specially created txt files (if line starts with number, it will create task for this line+following lines until there is another line starting with number), added possibility to show/hide print option from tasklist, updated followers (users which are notified upon task create/task change/task delete) - upon setting in configuration, it is now possible to see in followers only users, which have permissions to see the tasks, nový sloupec v seznamu úkolů, ukazující, kdo provedl poslední změnu.
30.8.2016 Vydali jsme TaskManager v4.2.3
Mezi nové funkce patří: autosuggest (nápověda/automatické filtrování) uživatele/řešitele úkolu, obarvení komentářů od různých komentátorů, volitelně aby jen autor úkolu mohl úkol přesunout mezi Hotové úkoly, možnost zadat konkrétní datum a čas připomenutí termínu úkolui, přidána možnost v seznamu úkolů zobrazovat schopnosti/oblasti autora úkolu.
21.7.2016 Vydali jsme TaskManager v4.2.2
Mezi nové funkce patří: Automatická synchronizace s Google kalendářem (doposud byla jen manuální), podpora více kalendářů pro 1 uživatele + jejich barevné rozlišení, vytvoření související kalendářové události přímo z úkolu, přidán nový standardní oblíbený filtr: Úkoly změněné od posledního přihlášení.
21.6.2016 Vydali jsme TaskManager v4.2.1
Mezi nové funkce patří: rozšíření API TaskManageru pro komunikaci se systémy 3.stran, přidány nová oprávnění (např. pro zobrazování záložky Grafy), přidána možnost zvolit autora šablony, přidána možnost definovat období platnosti pro jednotlivé uživatelské atributy (např. je nyní možné nastavit, že hodinová sazba konkrétního uživatele je 100 Kč/h do 30.9., poté ale 150 Kč/h).
2.3.2016 Vydali jsme TaskManager v4.2
Mezi nové funkce patří: Update synchronizace s Google kalendářem (podpora nových rozhraní Google), zvýšení systémového logování pro rychlejší odhalení chyby po reportu zákazníkem.
21.10.2013 Vydali jsme TaskManager v4.1
Mezi nové funkce patří zejména seskupování e-mailových notifikací o změnách úkolů, zvětšení editačního okna úkolu (na dvojklik) a export do myšlenkové mapy/mind mapy (podporován formát Xmind). Přibyla také možnost rozbalit/sbalit všechny úkoly na jeden klik.
1.6.2013 Vydali jsme TaskManager v4.0
V této verzi TaskManageru přibyly funkce zejména týkající se správy skupin úkolů, přibyla možnost definovat automatické úkoly a šablony úkolů. Za zmínku také stojí možnost definovat projektu podprojekty.
1.10.2012 Vydali jsme TaskManager v3.4
V této verzi TaskManageru přibyly funkce zejména zvyšující user friendliness (uživatelskou příjemnost při používání TaskManageru). Například hromadné mazání uživatelsky definovaných multi-atributů u projektu, online editace multi-atributů projektu a jejich řazení. Dále přidáná možnost exportovat jednotlivý úkol do MS Wordu.
15.8.2012 Vydali jsme TaskManager v3.3
V této verzi TaskManageru byl zásadně vylepšen reporting a export do excelu a wordu. Např. do excelu se nyní exportují všechny atributy úkolů včetně uživatelsky definovaných. Dále přibylo dlouho očekávané online fulltextové filtrování a v neposlední řadě přibyla možnost vytvářet úkoly dle definovaných šablon.
27.6.2012 Vydali jsme TaskManager v3.2
V této verzi TaskManageru jsme se soustředili na optimalizaci výkonu. Z menších funkčních úprav lze jmenovat např. možnost zobrazování data vytvoření úkolu přímo v tasklistu (v tabulce úkolů).
3.4.2012 Vydali jsme TaskManager v3.1
Do této verze TaskManageru jsme přidávali další funkce a vlastnosti týkající se automatického počítání reakčních dob a kontroly SLA. Například je nyní možné definovat, ve kterých skupinách úkolů se SLA počítat má a ve kterých ne (např. v nových úkolech ano, ale v blokovaných úkolech ne). Dále byla přidána konfigurační volba měnící odesílání notifikačních e-mailů o úkolech - nyní lze nastavit, ať se notifikační e-maily odesílají jen a pouze při vytvoření úkolu, nikoli však při jeho editaci.
4.11.2011 Resseller program
Spustili jsme TaskManager Reseller Program, díky němuž můžete vydělávat s námi. Staňte se našimi obchodními partnery a rozšiřte portfolio svých produktů o špičkové české řešení pro task/time management. Více informací zde.
29.10.2011 Vydali jsme verzi 2.6 řešení TaskManager
V této verzi TaskManageru přibylo spousta novinek - zejména jsme výrazně vylepšili možnosti využití TaskManageru jako helpdeskového řešení (přibyl atribut sledující plnění reakčních dob nasmlouvaných v SLA), bylo implementováno rozhraní do TaskManageru pro systémy třetích stran (přes webové služby - XML-RPC), dále bylo uživatelské prostředí optimalizováno tak, aby bylo lépe použitelné i na iPadech a podobných zařízeních a také jsme prostředí TaskManageru upravili pro lepší zobrazení v prohlížeči Opera. Vhodné je i zmínit, že proběhly výrazné optimalizace rychlosti načítání úkolů (sledovatelné zejména při větším počtu úkolů v TaskManageru - např. 1000 a více - v tomto případě je zvýšení rychlosti o více než 80%).
Více informací o nové verzi získáte v přehledu verzí.
11.10.2011 Vydali jsme verzi 2.5 řešení TaskManager
Tato verze TaskManageru byla převážně ve znamení oprav doposud nalezených chyb. Nové funkce a vlastnosti očekávejte až v další verzi.
28.9.2011 Vydali jsme verzi 2.4 řešení TaskManager
S novou verzí TaskManageru přichází například možnost nastavit TaskManager do dvou různých módů podle požadavků zákazníka - s podporou logů práce (v případě, kdy zákazník chce sledovat výkon svých zaměstnanců nebo mít přehled nad tím, kolik který pracovní úkon přibližně trvá) a bez podpory logů práce (pak je zase uživatelské prostředí jednodušší a ještě více přehlednější - no uznejte - proč byste měli u každého úkolu vidět záložku s pracovními záznamy (logy), když ji vůbec nevyužívate?).
Více informací o nové verzi získáte v přehledu verzí.
21.9.2011 Vydali jsme verzi 2.3 řešení TaskManager
V této verzi TaskManageru jsme se zaměřili především na optimalizaci rychlosti načítání úkolů (a to i v mobilní verzi).
Více informací o nové verzi získáte v přehledu verzí.
9.9.2011 Vydali jsme verzi 2.2 řešení TaskManager
Právě jsme vydali novou verzi TaskManageru, která umožňuje například přesun úkolů mezi skupinami (např. ze skupiny nových úkolů do skupiny hotových úkolů) jednoduchým přetažením úkolu myší (drag & drop).
Více informací o nové verzi získáte v přehledu verzí.
26.8.2011 Vydali jsme verzi 2.1 řešení TaskManager
Vydali jsme novou verzi našeho řešení TaskManager – verzi 2.1. Čeká Vás mnoho nových užitečných funkcí a vylepšení. Je například možné definovat uživatelské atributy v projektech (např. můžete chtít u každého projektu evidovat rozdílnou hodinovou sazbu nebo také použité technologie na projektech apod.).
Více informací o nové verzi získáte v přehledu verzí.
19.5.2011 Vydali jsme přelomovou verzi 2.0 řešení TaskManager
Vydali jsme novou, skutečně přelomovou verzi našeho řešení TaskManager – verzi 2.0. Čeká Vás mnoho nových užitečných funkcí a vylepšení. Více informací o nové verzi získáte v přehledu verzí.
18.5.2011 Nové stránky www.taskmanager.cz
Vytvořili jsme nový design pro HTML stránky www.taskmanager.cz.
5.1.2011 Vydali jsme verzi 1.46
Vydali jsme novou verzi řešení TaskManager. Více informací o nové verzi získáte v přehledu verzí.
1.12.2010 Vydali jsme verzi 1.43
Vydali jsme novou verzi řešení TaskManager. Více informací o nové verzi získáte v přehledu verzí.